Warning: Constant MEDIA_TRASH already defined in /usr/home/lwronski/domains/odkrycpiekno.pl/public_html/wp-config.php on line 93 Kolejny rok, kolejne plany i wyzwania. - odkrycpiekno.pl

Kolejny ROK i kolejne PLANY…

Kolejny rok mija, jak błyskawica! Nie rozumiem już tego i nie wiem, jak to działa? Czas przyspiesza a my za nim? Czy my gnamy do przodu, dlatego ten cenny czas tak nam umyka. Koniec roku i należałoby się zatrzymać i zastanowić, co nam wyszło a co mogłoby wyjść lepiej.

ROK 2016, TO ROK SPEŁNIANIA NASZYCH MARZEŃ,
OBY KAŻDY KOLEJNY BYŁ TAKI JAK TEN!!!

Na 2016 rok zaplanowałam moją podróż życia, czyli wakacje na portugalskiej wyspie Maderze. Spędziłam tam z Maksem bardzo aktywnie czas! Czerpaliśmy z jej bogactwa całymi garściami. Objechaliśmy wokół całą wyspę zatrzymując się w każdym ciekawym miejscu i mieście. Delektowaliśmy się potrawami szczególnie z ryb, smakowaliśmy trunków maderskich, zwiedzaliśmy wyjątkowe muzea, wędrowaliśmy po lewadach, przyglądaliśmy się przyrodzie. Jestem dumna z siebie, że wstawaliśmy o 6.00 rano nie po to, by rezerwować leżaki przy basenie, tylko po to, by jak najwięcej zobaczyć i przeżyć! Udało się!
Punkt pierwszy z ubiegłorocznych postanowień, czyli wyjeżdżać kiedy się tylko da, zrealizowaliśmy wzorowo, ale wiem, że lepsze wyjazdy przed nami. Do najważniejszych tegorocznych wypadów należą: Wrocław, Poznań, Polanica, Wisła, Ustroń, Kraków, Madera, Sienna, wyprawa na Ślężę, Wielką Sowę i Śnieżnik, objazdówka Kotliny Kłodzkiej, zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra. To wszystko kilkudniowe wyjazdy, mimo, iż trudno pogodzić wyjazdy z pracą zawodową i oczywiście finansami oraz potrzebami dorastającego dziecka, ale dajemy radę.

Kolejnym trafionym i zrealizowanym punktem był koncert Justina Biebera, którego muzykę nawet lubię. Gdy słyszę w radio „LET ME LOVE YOU” to podśpiewuję i tańczę. To już nasz drugi koncert Justina i wiem, że były one ważne dla Maksa, a i mamuśka nieźle się bawiła! Maks jest wielkim fanem Justina Biebera i Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo a właściwie zwiedzanie Muzeum CR7 to kolejne spełnione marzenie w tym roku. Choć z samym Ronaldo minęliśmy się o jeden dzień a z oficjalnym otwarciem muzeum minęliśmy się o 2 dni, to i tak byliśmy podekscytowani. Figla spłatało nam wygranie EURO 2016 przez Portugalię i przesuwanie wizyty Ronaldo na wyspie.

Ponieważ przez kilka lat niewiele robiłam dla ciała, nawet jednego ćwiczonka, to w 2016 roku moje treningi nabrały naprawdę rumieńców. Wykupiłam pól roczny karnet na siłownie, zrobiłam test wytrzymałościowy i sumiennie ćwiczę. Wzmocniłam najsłabsze partie ciała i szalenie się resetuję, gdy ćwiczę przy dynamicznej muzyce. Zapominam o całym świecie, wręcz odpoczywam od chaosu dnia codziennego. Jestem JA i moje ciało! Czuje się wspaniale! Kilkukrotnie ćwiczyłam z Maksem, to znów nowe doświadczenie, bo ubawiliśmy się ćwicząc i wzajemnie wspierając. Maks powoli staje się tez fanem siłowni, ale mimo młodego wieku nie pozwalam mu intensywnie ćwiczyć. Wspólne plany treningów domowych legły w gruzach, bo wieczorem nie mamy czasu a rano nie potrafimy wcześniej wstać.

Kreśląc plany na każdy kolejny rok staram się je dopasowywać, zmieniać, korygować i nigdy nie trzymam się ich kurczowo. Ale pewien rys musi być!
Reszta ubiegłorocznych postanowień noworocznych jest w trakcie realizacji i przenoszę je na kolejny rok, a jeśli dam radę to będę kontynuować kolejne lata. Przygoda z Zumbą trwa, język angielski szlifuję, aktywnie spędzamy weekendy, współpraca z National Geographic się rozwija, z Google Maps również, studia podyplomowe trwają a dziś w SYLWESTRA towarzyszy nam muzyka, sushi i dobry humor!!!

 

MOJE NOWE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE na 2017:

1. Zdać kilka ważnych egzaminów…. Uff
2. Zaplanować urlop!!! Będzie ciężko, bo powyższe egzaminy przypadają na czas wakacji!!!
3. Wyjeżdżać, kiedy tylko się da!
4. Szlifować niemiecki, angielski… pomyśleć o hiszpańskim??? Strasznie mnie kusi!
5. Malować… obrazy!
6. Aktywnie spędzać czas!
7. Ukończyć prace nad nowym wyglądem bloga! Wszystko na dobrej drodze!!!
8. Wybrać się na jakiś koncert???
9. Posprzątać piwnicę, czyli móc do niej wejść po ogórki!
10. Zakochać się?!!!??? Może.., ale raczej ODPADA NA STARCIE!!!

 

WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU 2017 !!!
SPEŁNIAJCIE SWOJE MARZENIA!!!
K&M

Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku

Bądź ze mną na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj mój profil na Facebooku!